CV-Ketel huren? Wij heven advies!
De installateurs van Gasservice Brabant helpen je graag bij het kiezen van een centrale verwarmingsketel. De juiste CW-waarde en KW wordt gebaseerd op diverse factoren. Uiteraard nemen we ook het beschikbare budget mee in ons advies.
Kom je er zelf niet helemaal uit? Twijfel niet om onze hulp in te schakelen. We bij je langskomen, wij kunnen je telefonisch voorzien van advies of via de mail met behulp van foto’s.
veelgestelde vragen
Je huurt al een ketel vanaf 32,50 per maand.
Het onderhoud zit altijd bij de prijs inbegrepen. Met periodiek onderhoud houden wij jouw ketel in topconditie. Bovendien betaal je geen arbeids- en voorrijkosten en staan we 24/7 voor onze klanten klaar bij storingen en defecten.
Wanneer je gaat verhuizen kan de nieuwe bewoner het huurcontract overnemen. Als de bewoner dit niet wil kun je het contract eenvoudig ontbinden met een afkoomsom.
Met onze jarenlange ervaring, gecertificeerde medewerkers en 24-uurs per dag service, zijn wij dé partner voor alles rondom jouw cv-ketel!